Ogłoszenia 05.12.2021

Ogłoszenia 05.12.2021

II Niedziela Adwentu

 1. Dziś Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi  na Wschodzie. Do skarbonki można złożyć ofiarę na ten cel.
 2. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Jutrznia a po niej Msza Św.; Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w soboty –godz. 7.00).  We wtorki, czwartki i piątki zapraszamy szczególnie dzieci. Roraty dla młodzieży będą w środy, o godz. 6.45 w kościele garnizonowym. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami.
 3. W środę  przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00 we farze i 17.00 w kościele garnizonowym. W godz. 12.00 do 13.00 zapraszamy na modlitwę w Godzinę Łaski podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
 4. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (7 i 15 zł.)
 5. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. O godz. 9.30, będzie spotkanie członków Żywego Różańca.
 6. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 7. Od 1 grudnia w kościele może być zajęte 50 % miejsc. Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 9. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30..
 10. W poniedziałek, o godz. 19.00, w PWSD, kolejny wykład ks. prof. Bogdana Czyżewskiego o bł. Ks. kard. Stefanie Wyszyńskim. Zapraszamy
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. W kościele jest postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.
 12.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 14. Zmarłe w ubiegłym tygodniu śp. Jadwigę Kucharską, Gabrielę Zimną, Krystynę Frankowską, Henrykę Zamiatała, Gabrielę Nawrocką, zmarłych kapłanów i siostry zakonne,  zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *