Ogłoszenia 06.03.2022

Ogłoszenia 06.03.2022

I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątki w Farze dla dzieci o 17.00, dla młodzieży i dorosłych o 18.00; w kościele garnizonowym po Mszy Św. godz. o 17.00; Gorzkie Żale w niedziele w Farze o 17.45, w kościele garnizonowym o 16.15. Po nabożeństwie dodatkowa Msza Św.
 2. Osoby dorosłe, które ukończyły 21 rok życia i chciałby przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, proszone są o zgłoszenie przez formularz internetowy dostępny na stronie archidiecezji w zakładce bierzmowanie dla dorosłych (https://archidiecezja.pl/duszpasterstwo/bierzmowanie-dla-doroslych/). Pierwsze spotkanie odbędzie się dziś w Katedrze Gnieźnieńskiej po Mszy Św. o godz. 18.00. 
 3. Comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja, w niedzielę, 13.03 na mszy św. o godz. 18.30.
 4. W poniedziałek, w PWSD, o godz. 19.00, odbędzie się kolejny wykład ks. prof. Bogdana Czyżewskiego pt. Wszyscy na zewnątrz. Czterokrotne konklawe. – serdecznie zapraszamy.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 6. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 7. Od 1 marca zniesione zostają limity osób przebywających w kościele. Przypominamy, że wierni są nadal zobowiązani posiadać maseczki.
 8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna. Na pomoc dla Ukrainy zebraliśmy 8 038 zł. Serdeczne Bóg zapłać. 
 9. Następna niedziela jest niedzielą „Ad gentes”, jest  to dzień modlitwy, postu, solidarności z polskimi misjonarzami. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na dzieła misyjne.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 11. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *