Ogłoszenia 07.01.2024 r.

Ogłoszenia 07.01.2024 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca a 16.30, Oratorium Narodziny Jezusa. Zapraszamy.
  2. Trwa wizyta duszpasterska czyli kolęda. W gablotach i na stronie internetowej znajduje się plan kolędowy. W tym tygodniu kolęda przy ul. Warszawskiej, Rzeźnickiej, Zielony Rynek, Kaszarskiej, Farnej, Sienkiewicza (także nr 16), Sobieskiego, Dworcowej Kościuszki, Rynek, Pocztowej, Konikowo, Kopernika, Klonowej, Wierzbowej, Miłej, Kawiary. Będziemy odwiedzać tych Parafian, którzy nas zaprosili. . Można to jeszcze uczynić poprzez formularz papierowy. Od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy w kościele garnizonowym.
  3. W sobotę, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych i starszych parafian.
  4. W sobotę, 13 stycznia, spotkanie Rodziny Maryja. Początek o godz. 18.00.
  5. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
  7. Scholka i ministranci organizują w dniach 20-23 lutego, w Szklarskiej Porębie, zimowisko. Zainteresowane dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do kontaktu z ks. Jarkiem.
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.
  9. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *