Ogłoszenia 07.11.2021

Ogłoszenia 07.11.2021

32 Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca.
 2. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie dowolnej modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych. Oprócz tych warunków należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć w danym dniu Komunię św. i odmówić dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
 3. Różaniec z modlitwą za zmarłych w Farze dzisiaj i jutro o godz. 18.00 a w kościele garnizonowym jutro o godz. 16.30.
 4. We wtorek, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie z rodzicami młodzieży, przygotowującej się do bierzmowania (ósme klasy).
 5. W czwartek, 11 listopada,  Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w Katedrze o godz. 9.30. Po jej zakończeniu obchody będą kontynuowane na Placu im. Prymasa Mikołaja Trąby. O godzinie 12:00 łącząc się z pozostałymi polskimi miastami odśpiewamy Hymn Narodowy. Tego dnia na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się również mini jarmark świętomarciński – szczegóły na plakatach.
 6. Spotkanie Rodziny Radia Maryja, w sobotę, 13.11. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 18.00.
 7. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 8. W poniedziałek, o godz. 19.00, w PWSD, kolejny wykład ks. prof. Czyżewskiego o bł. Ks. kard. Stefanie Wyszyńskim. Zapraszamy.
 9. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 10. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św..
 11. Punkt charytatywny w czwartek będzie nieczynny.
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont Kaplicy Literackiej.
 13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 15. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Małgorzatę Maciejewską, Leszka Sławińskiego, Romana Trzcińskiego , zmarłych kapłanów i siostry zakonne,  zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *