Ogłoszenia 08.10.2023

Ogłoszenia 08.10.2023

XXVII Niedziela Zwykła

 1. W piątek spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. ostatnia procesja fatimska. Zapraszamy.
 2. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
 3. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 17.00. W piątek zapraszamy dzieci do fary o godz. 17.15.
 4. Październikowe spotkanie członków Żywego Różańca będzie w niedzielę 22 października, o godz. 15.30, w Sali na Słomiance.
 5. W czwartek, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania (I rok przygotowań-ósme klasy)
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w łączności z różańcem, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 7. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w grudniu i na mszach zbiorowych. Jest dostępna księga intencji na 2024
 8. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 9. 28 października 2023 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie odbędzie się Archidiecezjalne Forum Duszpasterskie. Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu, które ma pomóc w czynnym przeżyciu kolejnego roku duszpasterskiego. Zaproszenie jest skierowane dla wszystkich chętnych – świeckich, kapłanów i osób konsekrowanych – a szczegółowe informacje dostępne są na plakacie i na stronie internetowej archidiecezji gnieźnieńskiej. W programie przewidziano czas na refleksję, rozmowę i wspólną modlitwę.
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na prace w Kaplicy Literackiej.
 11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 12. Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Aleksandrę Nowaczyk, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *