Ogłoszenia 09.01.2022

Ogłoszenia 09.01.2022

Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca.
 2. Trwają Msze Św. w intencji naszych parafian. Zapraszamy do modlitwy:
  • poniedziałek – ul. Sienkiewicza
  • wtorek – ul. Mickiewicza i Łubieńskiego
  • środa – ul. Mieszka I
  • czwartek – ul. Chrobrego
   • Msze odbywają się w kościele garnizonowym, o godz. 17.00.
  • piątek – ul Zielony Rynek – godz. 18.30 – fara
  • sobota – ul. Surowieckiego i Kopernika – godz. 16.00 – fara
   • Zachęcamy do błogosławienia swoich rodzin przy pomocy formuły znajdującej się na kartkach wyłożonych w kościele i na parafialnym fb.
 3. Ks. Jarek zaprasza młodzież, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania, na wyjazd oazowy w ferie, od 26 do 29 stycznia. Szczegóły u ks. Jarka i na parafialnym fb.
 4. W czwartek, o godz. 18.30  spotkanie Rodziny Radia Maryja, połączone z modlitwą za Ojczyznę. O godz. 18.00 różaniec.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 6. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 7. W poniedziałek, w PWSD, o godz. 19.00, odbedzie się kolejny wykład ks. prof. Bogdana Czyżewskiego pt. Bł. Stefan Wyszyński – kim był i jest dla Kościoła, Polski i świata?
 8. Zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. Koncert odbędzie się w czwartek (13.01) o godz. 19.00 w gnieźnieńskiej Katedrze. Zachęcamy od odbioru bezpłatnych zaproszeń dostępnych w Starym Ratuszu
 9. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna.
 11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 
 12. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Małgorzatę Schmidt, Zbigniewa Denekę, Macieja Pollusa,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *