Ogłoszenia 09.07.2023

Ogłoszenia 09.07.2023

XIV Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.
 2. We wtorek, we farze, o godz. 18.30 będzie Msza Św. w intencji ofiar ludobójstwa na Wołyniu. Będziemy się modlić także o pokój na Ukrainie i pojednanie oparte na prawdzie. Po Mszy Św. pod tablicą pamięci będzie można złożyć kwiaty i znicze.
 3. W czwartek Spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy.
 4. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce pieszej na Jasną Górę, w Grupie Zapisy na stronie PPAG.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 6. Trwa rekrutacja do PWSD. Bliższe informacje u duszpasterzy. Trwa także rekrutacja do Prymasowskiego Studium Teologiczno-Pastoralnego przeznaczonego dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć wiedzę religijną i pogłębić wiarę. Informacje na plakacie.
 7. Punkt charytatywny w czasie wakacji będzie nieczynny.
 8. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w lipcu.
 9. Parafia Archikatedralna organizuje Pielgrzymkę do Meksyku w dniach 13 do 24 lutego 2024 r. Są jeszcze wolne miejsca.
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.
 11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 12. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *