Ogłoszenia 1.09.2019

Ogłoszenia 1.09.2019

22 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 12.30. Wspólne zakończenie adoracji z modlitwą za parafię i różańcem o godz. 18.00. Dziś też obchodzimy rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wszystkie intencje modlitewne zanośmy Jezusowi, adorując jak najgorliwiej Chrystusa Eucharystycznego.

2. Spotkanie Żywego Różańca w dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 w Farze.

3. Rozpoczyna się przygotowanie dzieci do I Komunii. Prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i złożenie ich do 8 września.

4. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci rozpoczynających naukę w szkole  odbędzie się w  niedzielę, 8 września, podczas Mszy św. o godz. 11.00.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji powołań. Po Mszy Św. spotkanie członków SWPK.

6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 17.30.

7. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 7 września, od godz. 9.00.

8. W sobotę, 7 września, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Nabożeństwo i całą liturgię będą przygotowywać małżeństwa. Zapraszamy.

9. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. Różaniec w czwartek, o godz. 18.00.

10. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

11. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św. we Farze.

12. Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że nadal trwa nabór do naszego Seminarium, w którym kształcą się przyszli kapłani. Tegoroczna rekrutacja zakończy się 14 września. Kandydaci mogą uzyskać niezbędne informacje bezpośrednio u własnego duszpasterza oraz na stronach internetowych. W modlitwie indywidualnej i wspólnotowej pamiętajmy o ludziach młodych, którzy rozeznają drogę powołania. 

13. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

14. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Krystiana Kawę, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *