Ogłoszenia 1.12.2019

Ogłoszenia 1.12.2019

I Niedziela Adwentu

1. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Msza Św. z Jutrznią; o godz. 18.00 Roraty (w poniedziałki, środy i piątki zapraszamy dzieci a dorosłych i młodzież we wtorki i czwartki (temat „Bądźmy wdzięczni””) oraz w soboty –godz. 7.00). Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  Prosimy dzieci o liczny udział w roratach i o przygotowanie lampionów. We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami.

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie członków Żywego Różańca. 

3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy Św. będzie spotkanie ze Słowem Bożym (2 rozdz. Dziejów Apostolskich)

4. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty od 17.30.

5. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 7 grudnia, od godz. 9.00.

6. W sobotę, 7 grudnia, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy.

7. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (7 i 13 zł.)

8. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

9. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św.

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

11. W dniach 6 i 7 grudnia Caritas przeprowadzi zbiórkę żywności w sklepach Biedronka, Społem, Lidl i Kaufland dla najbardziej potrzebujących naszego miasta.

12. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize, które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28.12.2019 – 1.01.2020. Zapraszamy do udziału wszystkich w wieku od 16 do 35 lat. Zapisy tylko do poniedziałku 2 grudnia. Szczegółowe informacje na facebooku i stronie internetowej duszpasterstwa młodzieży AG.

13. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i daninę.W kościele zostanie postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.  Za tydzień taca inwestycyjna.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Mariusza Mielcusznego, Macieja Pękałę, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *