Ogłoszenia 10.01.2021

Ogłoszenia 10.01.2021

Niedziela Chrztu Pańskiego

 

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.

2. Trwają Msze Św. w intencji naszych parafian. Zapraszamy do modlitwy:

poniedziałek – ul. Sobieskiego 2-8
wtorek – Sobieskiego 9-14a
środa –  Sienkiewicza 1-13
czwartek – ul. Sienkiewicza 14-28
piątek – ul. Mickiewicza

Msze odbywają się w kościele garnizonowym, o godz. 17.00. 

sobota – ul. Słoneczna, Miła, Kawiary – fara, godz. 16.00

Zachęcamy do błogosławienia swoich rodzin przy pomocy formuły znajdującej się na kartkach wyłożonych w kościele i na parafialnym fb.

3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15, w środę Nowenna do MBNP po Mszy Św. a w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

4. Comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja, w środę, 13.01. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą różańcową.

5. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie 19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w święta i niedziele o 12.30 i w sobotę o 18.30.

6. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiejsza  taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

Zmarłe w ubiegłym tygodniu śp. Marię Wawrzyniak, Mariannę Wiśniewską,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać , Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *