Ogłoszenia 10.05.2020

Ogłoszenia 10.05.2020

V Niedziela Wielkanocna

1. Przypominamy o udzielonej przez ks. Prymasa dyspensie wszystkim wiernym archidiecezji gnieźnieńskiej od uczestnictwa w Mszach Świętych niedzielnych i świątecznych. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie 17 osób a w kościele garnizonowym 41 osób. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na fb Msze Św. w sobotę o 18.30 i w niedzielę o 12.30.

2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w Farze od poniedziałku do piątku o godz. 20.30 (transmisja na parafialnym fb) a w sobotę i niedzielę  po Mszy św. wieczornej. W kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku  po Mszy Św. o godz. 17.00.

3. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

4. W środę będzie Spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Zapraszamy.

5. Został przełożony termin I Komunii Św. na 20 września.

6. Biuro Parafialne będzie czynne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 9.00-10.30.  

7. Msze Św. w kościele garnizonowym od lipca będą o godz. 9.00, 10.15 i 11.30.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Cały czas trwają prace konserwatorskie w kaplicy Św. Antoniego. 

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Zenona Wilkosza, Bogdana Górnego, Irenę Seidel, Stanisława Kowalewskiego, Wojciecha Śmigla, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *