Ogłoszenia 10.07.2022

Ogłoszenia 10.07.2022

XV Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.
 2. W środę spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy
 3. Zapraszamy na nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o godz. 18.00.
 4. W czasie wakacji punkt charytatywny będzie nieczynny.
 5. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiejszą tacę przeznaczymy na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.
 6. Są wolne intencje na porannych Mszach Św.
 7. Krzysztof Szkopek, Przewodnik Grupy Czerwonej, zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę. Zapisy na stronie PPAG.PL.
 8. Parafia Archikatedralna organizuje Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach od 7 do 15 października, szczegółowe informacje u ks. Krystiana Krysiaka.
 9. Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza na “Wakacyjne wieczory z Muzeum”. Do kina plenerowego, gdzie zostaną pokazane dwa filmy: „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” w reż. Tadeusza Syki – 16.07.2022 r. oraz „Świat według Jana Pawła II” w reż. Piotra Kronobisa – 23.07.2022 r. Filmy o godz. 21:15, na placu pomiędzy Katedrą a Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, wstęp wolny.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 11. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *