Ogłoszenia 10.10.2021

Ogłoszenia 10.10.2021

28 Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
 2. Podczas Mszy Św., o godz. 11.00, będzie poświęcenia różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.
 3. W środę, o godz. 18.00, spotkanie Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. będzie procesja fatimska.
 4. W sobotę, o godz. 17.00, we Farze, odbędzie się koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II Tryptyk Rzymski. Wystąpią: Aleksandra Krasowska-marimba, Marcin Drewek-recytacja i Chór o. Pio.
 5. W tym tygodniu rozpoczynamy spotkania dla bierzmowanych z podziałem na grupy. Szczegółowy grafik dostępny w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
 6. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Dzieci zapraszamy w piątek, o godz. 17.15.
 7. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 8. Zapraszamy kandydatów do LSO, także osoby dorosłe, które chciałyby czytać podczas liturgii.
 9. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 10. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.
 11. Punkt charytatywny będzie czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 12. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 13. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy także za indywidualne wpłaty na renowacje ołtarza w Kaplicy Literackiej. Dzisiaj taca inwestycyjna na ten cel.
 14. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Andrzeja Seidla, Bogdana Trepińskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *