Ogłoszenia 11.12.2022

Ogłoszenia 11.12.2022

III Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, będzie spotkanie członków Żywego Różańca.
 2. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Jutrznia a po niej Msza Św.; Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w soboty –godz. 7.00). We wtorki, czwartki i piątki zapraszamy szczególnie dzieci. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego (17.30). Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami. W piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
 3. We wtorek, o godz. 18.00 spotkanie Rodziny Radia Maryja, połączone z modlitwą za Ojczyznę.
 4. We wtorek, o godz. 19.00, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania (drugi rok przygotowań).
 5. W czwartek, o godz. 19.00, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie ze Słowem Bożym.
 6. Zbliża się dzień Nawiedzenia naszej parafii w kopii cudownego obrazu MB Częstochowskiej (14/15.02.2023). Chcemy się do tego wydarzenia dobrze przygotować duchowo. Zapraszamy na Czuwania Maryjne w trzecie soboty miesiąca, o godz. 19.30. W tym miesiącu będzie to najbliższa sobota, 17 grudnia. Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby pomóc przy przygotowaniu tego wydarzenia (pomoc w dekoracji, niesienie obrazu itp.)
 7. Po Nowym Roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską czyli kolędę. W najbliższych dniach pojawi się plan kolędowy. Będziemy odwiedzać tych Parafian, którzy nas zaproszą. Można to uczynić poprzez formularz papierowy, który można zabrać z kościoła i formularz elektroniczny, który znajdzie się na naszej stronie internetowej.
 8. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (8 i 18 zł.)
 9. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki, od 10.30 do 11.30.                                                                                                                              
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 657 zł. Dzisiaj taca inwestycyjna. W kościele jest tzw. „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.
 11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 12. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *