Ogłoszenia 11.05.2023

Ogłoszenia 11.05.2023

X Niedziela Zwykła

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości – odpustową i Bożego Ciała. Dziękujemy za pomoc przy budowie naszego ołtarza, który znajdował się przy kościele garnizonowym (ks. Jarkowi, panom: Jackowi, Bartoszowi, Patrykowi i Olafowi) i za śpiew Chórowi św. O. Pio. Bóg zapłać.
 2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach św. o godz. 18.30. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.
 3. W poniedziałek ks. Mateusz razem z kolegami rocznikowymi będzie dziękować za 9 lat kapłaństwa.
 4. We wtorek spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa.
 5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wieczorna z procesją o godz. 18.30. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post
 6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej  i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 8. Rozpoczęła się rekrutacja do PWSD. Bliższe informacje u duszpasterzy. Trwa także rekrutacja do Prymasowskiego Studium Teologiczno-Pastoralnego przeznaczonego dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć wiedzę religijną i pogłębić wiarę. Informacje na plakacie.
 9. W piątek, 16.06.2023 r. o godz. 19.30 w parafii pw. Bł. Michała Kozala, będzie spotkanie Wojowników Maryi.
 10. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 11. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w czerwcu.
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.
 13. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 14. Zmarłe w ubiegłym tygodniu śp. Izabelę Zaremba, Bogumiłę Łachowską , zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *