Ogłoszenia 12.06.2022

Ogłoszenia 12.06.2022

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiaj uroczystość Trójcy Świętej – patronalne święto naszej parafii. Sumie odpustowej o godz. 12.30 będzie przewodniczyć ks. kan. Zbigniew Przybylski. Wszystkich zapraszamy do modlitwy. Jest to szczególna Msza św. wyrażająca jedność parafialnej wspólnoty.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. O godz. 10.00 Msza św. w Katedrze a po niej procesja eucharystyczna, która zakończy się przy kościele św. Michała Archanioła. Po procesji będzie Msza Św. W tym dniu Msze św. w Farze o 7.30, 9.30 i 18.30 a w kościele garnizonowym o 9.00. W czasie oktawy procesje eucharystyczne wokół kościoła farnego. Spotkanie dla dziewczynek chcących sypać kwiaty w poniedziałek o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy
  4. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy  i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku o godz. 16.45.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św.
  6. Przypominamy, że dzisiaj kończy się okres komunii wielkanocnej.
  7. Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że dnia 1 czerwca br. rozpoczyna się rekrutacja do naszego seminarium. Jednocześnie zapraszamy młodzież męską na weekend powołaniowy w seminarium w dniach 17-19 czerwca.
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.
  9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  10. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Halinę Torzewską, Irenę Guziałek. zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *