Ogłoszenia – 12.11.2017

Ogłoszenia – 12.11.2017

Ogłoszenia 

 

1. Dzisiaj przypada Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Do skarbonek będziemy zbierali ofiary dla Kościoła na Bliskim Wschodzie.

2. Dzisiaj we Farze, o godz. 15.00 odbędą się XXV Spotkania Chóralne „Stąd nasz ród”. Wystąpią chóry z Poznania, Powidza i Gniezna. Zapraszamy.

3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja także dzisiaj. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 18.00.

4. Spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania (II klasy) będzie w piątek, o godz. 19.15 w Sali na Słomiance.

5. Zapraszamy młodzież do wyjazdu do Mogilna na spotkanie z okazji święta św. Karoliny w sobotę 18 listopada. Bliższe informacje i zapisy u ks. Dominika.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić po raz pierwszy Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka. Do skarbonek będziemy zbierali ofiary na pomoc ubogim.

7. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

8. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.

9. Organizujemy wycieczkę w pierwszym tygodniu wakacji w dniach od 25-27 czerwca do Trójmiasta (Mierzeja Wiślana). Zainteresowanych prosimy o dokładny adres, PESEL i wpłata 100 zł u ks. Grzegorza.

10. Trwają przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się w Bazylei. Koszt uczestnictwa to 350 zł + 60 euro. Zapisy u ks. Wojciecha Orzechowskiego.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na długi, które powstały po tegorocznych inwestycjach (remont dachu, chodnik na cmentarzu, rewitalizacja skarpy przykościelnej) a przede wszystkim po uporządkowaniu cmentarza i terenu przykościelnego po sierpniowej nawałnicy (ponad 30 000 zł.).

12. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. Jest księga intencji na 2018 r. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Wilhelma Liebinga, Melanię Kleinke, Aleksandrę Sekulską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *