Ogłoszenia 12.12.2021

Ogłoszenia 12.12.2021

III Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj, po Mszy Św. O godz. 9.30, będzie spotkanie członków Żywego Różańca.
 2. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Jutrznia a po niej Msza Św.; Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w soboty –godz. 7.00).  We wtorki, czwartki i piątki zapraszamy szczególnie dzieci. Roraty dla młodzieży będą w środy, o godz. 6.45 w kościele garnizonowym. Nie ma Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami.
 3. W poniedziałek, o godz. 18.00  spotkanie Rodziny Radia Maryja, połączone z modlitwą za Ojczyznę. O godz. 17.30 różaniec.
 4. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (7 i 15 zł.)
 5. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc. Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 6. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 7. W tym roku kolęda będzie podobna do zeszłorocznej – będziemy gromadzili się na Mszach Św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Istnieje także możliwość odwiedzin w domach na zaproszenie. Kartki zgłaszające chęć przyjęcia księdza zostały wyłożone w kościołach. Pojawi się także formularz zgłoszeniowy w wersji internetowej.
 8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 478 zł. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne. W kościele jest postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych. Można składać do skarbonki ofiary na bożonarodzeniową dekorację naszego kościoła.
 9.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 11. Zmarłe w ubiegłym tygodniu śp. Felicję Jabkiewicz, Arletę Stołowską, Leszka Dopierałę, Piotra Prałata, zmarłych kapłanów i siostry zakonne,  zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *