Ogłoszenia 14.01.2024 r.

Ogłoszenia 14.01.2024 r.

II Niedziela Zwykła

  1. Kończy się wizyta duszpasterska czyli kolęda. W gablotach i na stronie internetowej znajduje się plan kolędowy. W tym tygodniu kolęda przy ul. Lecha, Stromej, Zaułek, Św. Wawrzyńca, Słomianka, Surowieckiego, Słonecznej. W czwartek kolęda, od 15.30, przy ul. Witkowskiej (numery 7-34 i 35-57) oraz u parafian, którzy nie mogli przyjąć kolędy w swoim  Odwiedzamy tych Parafian, którzy nas zaprosili. . Można to jeszcze uczynić poprzez formularz papierowy. Od poniedziałku do piątku  nie będzie Mszy w kościele garnizonowym
  2. W środę Biuro Parafialne wyjątkowo będzie nieczynne (19.00-20.00)
  3. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
  5. W niedzielę, 21 stycznia, o godz. 16.00, w Katedrze, koncert kolędowy z poezją p. Sławomira Krzyśki i muzyką zespołu Gniezno String Quartet.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna.
  7. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *