Ogłoszenia 14.06.2020

Ogłoszenia 14.06.2020

11 Niedziela zwykła

 

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości – odpustową i Bożego Ciała.  Dziękujemy za pomoc przy budowie naszego ołtarza, który znajdował się przy kościele garnizonowym (ks. Dominikowi, panom: Andrzejowi, Jackowi, Bartoszowi, i Patrykowi) i za śpiew Chórowi św. O. Pio. Bóg zapłać!

2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach św. o godz. 18.30.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wieczorna z procesją o godz. 18.30. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post.

4. Przypominamy, że uczestniczący w liturgii, nadal zobowiązani są do noszenia maseczki wewnątrz świątyni i zachowania odległości. 

5. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze codziennie po wieczornej Mszy i w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00.

6. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

7. Msze Św. w kościele garnizonowym od lipca będą od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 9.00, 10.15 i 11.30.

8. Wizytacja biskupia naszej parafia oraz sakrament bierzmowania będą 3 listopada.

9. Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że dnia 8 czerwca br. rozpoczyna się nowy nabór do naszego Seminarium, w którym formują się przyszli kapłani. Niezbędne informacje można uzyskać na stronach internetowych.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na remont kaplicy Św. Antoniego.

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Bronisława Byczkowskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *