Ogłoszenia 14.08.2022

Ogłoszenia 14.08.2022

XX Niedziela Zwykła

  1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji. Zachęcamy do podjęcia sierpniowej abstynencji w intencji trzeźwości naszego narodu.
  2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku niedzielnego. W tradycji uroczystość ta nazywana jest świętem Matki Boskiej Zielnej. Z tej racji święci się w kościołach bukiety z ziół, zbóż i kwiatów. Obchody Święta Wojska Polskiego i Bitwy Warszawskiej na Cmentarzu, przy ul. Witkowskiej, o godz. 11.00.
  3. Jest już dostępna księga intencji na 2023 r.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o godz. 18.00. W każdy piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
  5. W czasie wakacji punkt charytatywny jest nieczynny.                                                                                                                               
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na odnowienie ołtarza Kaplicy Literackiej.
  7. Są wolne intencje na porannych Mszach Św. w sierpniu.
  8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  9. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *