Ogłoszenia 15.01.2023

Ogłoszenia 15.01.2023

II Niedziela Zwykła

  1. Kończy się wizyta duszpasterska czyli kolęda. W gablotach i na stronie internetowej znajduje się plan kolędowy. Odwiedzamy tych Parafian, którzy nas zaprosili. Można to jeszcze uczynić poprzez formularz papierowy. Od poniedziałku do piątku,  nie będzie Mszy w kościele garnizonowym.
  2. Zbliża się dzień Nawiedzenia naszej parafii w kopii cudownego obrazu MB Częstochowskiej (14/15.02.2023). Chcemy się do tego wydarzenia dobrze przygotować duchowo. Zapraszamy na Czuwania Maryjne w trzecie soboty miesiąca, o godz. 19.30. W tym miesiącu będzie to najbliższa sobota, 21 stycznia. Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby pomóc przy przygotowaniu tego wydarzenia (pomoc w dekoracji, niesienie obrazu itp.). W Biurze Parafialnym można zakupić elementy dekoracji.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00. W piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
  4. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 3508 zł.
  6. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  7. Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Elżbietę Lewandowską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *