Ogłoszenia 15.10.2023

Ogłoszenia 15.10.2023

XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
 2. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 17.00. W piątek zapraszamy dzieci do fary o godz. 17.15.
 3. We wtorek, w Sali na Słomiance, o godz. 19.15, będzie spotkanie starszej grupy przygotowującej się do bierzmowania.
 4. Październikowe spotkanie członków Żywego Różańca będzie w niedzielę 22 października, o godz. 15.30, w Sali na Słomiance.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 6. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w grudniu i na mszach zbiorowych. Jest dostępna księga intencji na 2024
 7. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 8. 28 października 2023 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym odbędzie się Archidiecezjalne Forum Duszpasterskie. Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, zaprasza wszystkich chętnych – świeckich, kapłanów i osób konsekrowanych – a szczegółowe informacje dostępne są na plakacie i na stronie internetowej archidiecezji gnieźnieńskiej. Chętni proszeni są o zgłoszenie u proboszcza.
 9. Dzieło Biblijne organizuje kolejny cykl spotkań, które będą odbywać się w parafii św. Michała Archanioła. Pierwsze spotkanie w środę, o godz. 17.45.
 10. Rozpoczynają się wykłady nt. Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski i aktualność ich przesłania dla Kościoła na drodze synodalnej. Pierwsze spotkanie w CEF, w środę, o godz. 19.00.
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 3956 zł.
 12. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 13. Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Jarosława Puchalskiego, Józefa Seidla, Czesławę Gradowską, Ryszarda Ryczkowskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *