Ogłoszenia 19.01.2020

Ogłoszenia 19.01.2020

 II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod  hasłem „Życzliwi bądźmy”. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej ważnej intencji.

2. W czasie kolędy okazja do spowiedzi przed Mszami Św. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15 w środę Nowenna do MBNP po Mszy Św. a w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny przy ulicach: Warszawskiej, Słonecznej, Rzeźnickiej, Sienkiewicza, Sobieskiego, Zielony Rynek, Stromej, Zaułek, Św, Wawrzyńca, Słomianka, Rynek.  Początek kolędy o godz. 15.00 (w czwartek ul. Warszawska 32-40a od 16.30) a w sobotę o 13.00. Ofiary kolędowe będą przeznaczone na remont kaplicy Św. Antoniego. W okresie kolędowym nie ma w dni powszednie Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele garnizonowym.

4. Organizujmy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 3-10 listopada. Bliższe informacje w Biurze Parafialnym.

5. Punk charytatywny czynny w czwartek w godz. 10.30-11.30.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i na daninę diecezjalną. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 1594 zł.

7. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłe w ubiegłym tygodniu: śp. Janinę Zacharyasiewicz, Annę Tomczak, Adrianę Furno-Rosińską , zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *