Ogłoszenia 16.01.2022

Ogłoszenia 16.01.2022

II Niedziela Zwykła

 1. Trwają jeszcze Msze Św. w intencji naszych parafian. Zapraszamy do modlitwy:
  poniedziałek – ul. Farna, Rzeźnicka i Moniuszki
  wtorek – ul. Św. Wawrzyńca, Stroma i Zaułek
  środa – ul. Warszawska
  czwartek – ul. Rynek, Kaszarska, Słomianka
  piątek – ul. Witkowska, Klonowa, Wierzbowa
  Msze odbywają się we farze, o godz. 18.30.
  sobota – ul. Słoneczna, Miła, Kawiary – godz. 16.00 – fara
  W niedzielę, o godz. 9.30, we farze, Msza Św. w intencji sympatyków naszej parafii.
  Zachęcamy do błogosławienia swoich rodzin przy pomocy formuły znajdującej się na kartkach wyłożonych w kościele i na parafialnym fb.
 2. W czwartek, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance, spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. Ks. Jarek zaprasza młodzież, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania, na wyjazd oazowy w ferie, od 26 do 29 stycznia. Szczegóły u ks. Jarka i na parafialnym fb.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 5. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 6. W poniedziałek przypada Dzień Judaizmu, w dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele przeżywać będziemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan a w przyszłą niedzielę Niedziela Słowa Bożego.
 7. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 2765 zł. (fara-1730, garnizon-1035). Ze względu na znaczną podwyżkę ceny gazu jesteśmy zmuszenie ograniczyć ogrzewanie naszych kościołów.
 9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 
 10. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *