Ogłoszenia 17.01.2021

Ogłoszenia 17.01.2021

2 Niedziela zwykła

 

1. Trwają Msze Św. w intencji naszych parafian. Zapraszamy do modlitwy:

poniedziałek – ul. Mieszka I parzyste

wtorek – ul. Mieszka I nieparzyste, Łubieńskiego

środa –  ul. Chrobrego 1-19

czwartek – ul. Chrobrego 24-44

Msze odbywają się w kościele garnizonowym, o godz. 17.00. 

piątek – ul. Farna, Rzeźnicka, Moniuszki- fara, godz. 18.30

sobota – ul. Surowieckiego, Kopernika – fara, godz. 16.00

2. Zachęcamy do błogosławienia swoich rodzin przy pomocy formuły znajdującej się na kartkach wyłożonych w kościele i na parafialnym fb. Dziękujemy tym wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i uczestniczyli w modlitwie.

3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15, w środę Nowenna do MBNP po Mszy Św. a w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

4. Za tydzień Dzień solidarności z Chorwacją. Na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi będzie można złożyć ofiarę do skarbonki.

5. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w święta i niedziele o 12.30 i w sobotę o 18.30.

6. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.  Na cele inwestycyjne zebraliśmy 2076 zł. (fara-1137, garnizon-939)

8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Czesława Cieślewicza, Wojciecha Kozłowskiego, Zofię Antczak, Marię Szubarga, Katarzynę Nowicką, Grażynę Rusin, Marię Łukasiewicz,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *