Ogłoszenia – 17.06.2018

Ogłoszenia – 17.06.2018

XI Niedziela zwykła

 

1. Informujemy, że decyzją ks. Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Metropolity Gnieźnieńskiego, Prymasa Polski, ks. Grzegorz Dębowski z dniem 1 lipca 2018 r. został odwołany ze stanowiska wikariusza w naszej Parafii i mianowany wikariuszem w Parafii pw. Św. Krzyża we Wrześni. Ks. Grzegorzowi podziękujemy za posługę w przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11.15. Niestety nie otrzymujemy innego księdza na miejsce ks. Grzegorza.

2. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze i w kościele garnizonowym codziennie po wieczornej Mszy.

3. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

4. Organizujemy wyjazd na Męskie Oblężenie Jasnej Góry w sobotę, 23 czerwca. Wyjazd o godz. 9.00. Koszt 75 zł. Zapisy w Biurze Parafialnym.

5. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

6. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i rekolekcje w Luboniu. Bliższe informacje w gablocie.

7. Dzisiaj, o godz. 19.00, w Katedrze, odbędzie się VIII Koncert Prymasowski.

8. W związku z wejściem w życie RODO informujemy, iż wszelkie dokumenty w biurze parafialnym należy odbierać osobiście lub posiadając upoważnienie właściwej osoby.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1523 zł.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *