Ogłoszenia 17.09.2017

Ogłoszenia 17.09.2017

24 Niedziela zwykła

 

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień misyjny. W programie głoszenie Słowa Bożego o misjach. Gościć będą misjonarze oblaci z Prokury Misyjnej ojcowie Marek Swat, Mariusz Bosek oraz dwie  animatorki misyjne.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych będzie w poniedziałek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.18.30.

3. Zgodnie z przepisami naszej Archidiecezji przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata, dlatego prosimy uczniów drugich klas gimnazjum i siódmych klas szkoły podstawowej o pobranie w zakrystii formularzy zgłoszeniowych i złożenia ich do końca miesiąca.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z III klas będzie w czwartek, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance.

5. W sobotę, 23 września, w Inowrocławiu, odbędzie się Spotkanie Młodych z okazji święta św. Stanisława Kostki, Bliższe informacje i zapisy u ks. Dominika do dzisiaj.

6. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

7. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.

8. Dzisiaj rocznica napadu Związku Radzieckiego na Polskę. Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Bogdana Wojtusia w kościele garnizonowym o godz. 12.15.

9. Caritas AG organizuje w lutym 2018 r. pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną.  Dziękujemy za ofiary na remont dachu (1933 zł.)

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

12. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. Jest księga intencji na 2018 r.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Jerzego Malingera, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *