Ogłoszenia 17.09.2023

Ogłoszenia 17.09.2023

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczyna się dwuletnie przygotowanie do bierzmowania. Uczniowie ósmych klas proszeni są o pobranie formularza zgłoszeniowego i złożenie go do 24 września.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
  3. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w październiku. Jest dostępna księga intencji na 2024
  4. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
  5. Spotkania Małżeńskie organizują weekend dla wszystkich małżeństw i par, które żyją razem od wielu lat i nie mają przeciwwskazań do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego.  To wyjątkowy weekendowy warsztat doskonalący dialog małżeński. Odbędzie się 13-15 października w Gnieźnie. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl  w zakładce terminy i ośrodek Gnieźnieński.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 3490 zł.
  7. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  8. Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Henryka Nowickiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *