Ogłoszenia 17.10.2021

Ogłoszenia 17.10.2021

29 Niedziela Zwykła

 1. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Dzieci zapraszamy w piątek, o godz. 17.15.
 2. Trwają spotkania dla bierzmowanych z podziałem na grupy. Szczegółowy grafik dostępny w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
 3. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 4. Zapraszamy kandydatów do LSO, także osoby dorosłe, które chciałyby czytać podczas liturgii.
 5. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.
 7. Punkt charytatywny w tym tygodniu będzie nieczynny.
 8. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy także za indywidualne wpłaty na renowacje ołtarza w Kaplicy Literackiej. Na fundusz stypendialny zebraliśmy 1090 zł., na cele inwestycyjne 2917 zł. (fara-1796, garnizon-1121)
 10. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 12. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Barbarę Maćkowską, Stanisława Falkiewicza, Leszka Skibińskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne,  zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *