Ogłoszenia 18.04.2021

Ogłoszenia 18.04.2021

3 Niedziela Wielkanocna

 

1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym, zachęcamy do osobistej lektury Słowa Bożego. W tym roku jesteśmy zaproszeni do medytacji fragmentów Ewangelii wg Św. Marka i Księgi Mądrości. Można zabrać z kościoła kartki z zaznaczonym tekstem.

2. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Św. Wojciecha. Msza Św. odpustowa o godz. 10.00 będzie transmitowana przez TV Polonia, Radio Maryja, Radio Plus. 

3. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

4. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

5. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  15 osób a w kościele garnizonowym 39 osób. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. 

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1676 zł. (fara-1018, garnizon-658).

7. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *