Ogłoszenia 18.06.2023

Ogłoszenia 18.06.2023

XI Niedziela Zwykła

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej  i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00.
  2. We wtorek przypada rocznica konsekracji fary.
  3. W przyszłą niedzielę, o godz. 15.00, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie z członkami Żywego Różańca.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
  5. Rozpoczęła się rekrutacja do PWSD. Bliższe informacje u duszpasterzy. Trwa także rekrutacja do Prymasowskiego Studium Teologiczno-Pastoralnego przeznaczonego dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć wiedzę religijną i pogłębić wiarę. Informacje na plakacie.
  6. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30. W czasie wakacji będzie nieczynny.
  7. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w lipcu.
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 3652 zł.
  9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  10. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Marię Antczak, Urszulę Podeszwa, Adama Ościaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *