Ogłoszenia 20.06.2021

Ogłoszenia 20.06.2021

12 Niedziela zwykła

 

1. Z dniem 1 lipca opuszcza naszą parafię ks. Dominik Poczekaj, który otrzymał nominację na proboszcza Parafii Niepokalanego Serca NMP w Jerzykowie. Ks. Dominikowi podziękujemy w przyszłą niedzielę, podczas Mszy Św. o godz. 9.30. W lipcu powitamy w naszej wspólnocie ks. Jarosława Wesołowskiego.

2. W środę, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance spotkanie ze Słowem.

3. Przypominamy, że w naszych kościołach obowiązują limity-50 %  a od 26.06 75% dostępnych miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Od dzisiaj została zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy Św. Zawieszamy transmisje Mszy na parafialnym fb. 

4. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze  codziennie po wieczornej Mszy i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku o godz. 16.45.

5. Dzisiaj, o godz. 19.00, w Bazylice Prymasowskiej, odbędzie się 10. Koncert Prymasowski „Wieczór z Mozartem” Wstęp wolny.  

6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

7. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.

8. Od poniedziałku będzie dostępna księga intencji na 2022 r.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 2001 zł.

10. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Henryka Olszaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *