Ogłoszenia 20.09.2020

Ogłoszenia 20.09.2020

25 Niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj będziemy przeżywać uroczystość I Komunii. Msze Św. w tym dniu będą o 7.30, 8.30, 18.30, komunijne o 10.00 i 12.00.  

2. W środę, o godz. 19.15, w sali na Słomiance, spotkanie ze Słowem Bożym.

3. Społeczny Komitet Upamiętnienia 100– ej rocznicy Zwycięstwa w Wojnie Polsko-Bolszewickiej zaprasza na odsłonięcie „Kolumny Zwycięstwa” – jako symbolu triumfu i wdzięczności żołnierzom polskim, którzy pokonali bolszewicką Rosję i zatrzymali marsz komunizmu na zachód. Uroczystość rozpocznie się 26 września (sobota) o godzinie 17.00 Mszą Świętą w kościele garnizonowym pod przewodnictwem bp. Bogdana Wojtusia. Po czym nastąpi odsłonięcie obelisku, który stanie przy kościele.

4. Rozpoczyna się przygotowanie dzieci do I Komunii w 2021. Prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i złożenie ich, razem metryką chrztu (jeśli chrzest był poza naszą parafią) do 27 września.

5. Uczniowie VIII klas rozpoczynają dwuletnie przygotowanie do bierzmowania. Prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i złożenie ich, razem metryką chrztu (jeśli chrzest był poza naszą parafią) do 27 września.

6. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

7. Punkt charytatywny będzie czynny w czwartki od 10.30 do 11.30.

8. Przypominamy, że uczestniczący w liturgii, nadal zobowiązani są do noszenia maseczki wewnątrz świątyni. 

9. Jest już księga intencji na przyszły rok.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 2723 zł. Za tydzień zbiórka do skarbonki na pomoc uchodźcom ze spalonego obozu na wyspie Lesbos. 

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Henrykę Kleinke, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *