Ogłoszenia 05.11.2023

Ogłoszenia 05.11.2023

XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Nocy Świętych i wszystkim uczestnikom.
  2. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca.
  3. Do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie dowolnej modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych. Oprócz tych warunków należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć w danym dniu Komunię św. i odmówić dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  4. Różaniec z modlitwą za zmarłych do 8 listopada w Farze o godz. 18.00 a w kościele Garnizonowym o godz. 16.30.
  5. We wtorek, o godz. 18.30, w kościele, będzie spotkanie starszej grupy przygotowującej się do bierzmowania.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, zakończenie o godz. 17.45, w środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy po Mszy Św., w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
  7. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w grudniu i na mszach zbiorowych. Jest dostępna księga intencji na 2024.
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na dokończenie renowacji ołtarza w kaplicy literackiej. Zakończyła się 1 część III etapu prac w kaplicy literackiej. Do tej pory wydaliśmy przez 3 lata 446 595 zł. z tego 205 000 zł. to była dotacja od Wielkopolskiego Konserwatora Zabytków. Nasz wkład własny wynosił ponad 241 000 zł. To przede wszystkim ofiary naszych parafian i sympatyków za które dziękujemy. Bóg zapłać. Teraz otrzymaliśmy dotację z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 40 000 zł. Nasz wkład własny wynosi ponad 40 000 zł. Te pieniądze trzeba wykorzystać do końca roku. Pozwoli to zakończyć większość prac. Docelowy montaż wszystkich elementów ołtarza nastąpi na początku przyszłego roku. Zwracamy się więc z prośbą o wsparcie tego dzieła przez tych, którzy mogą to uczynić.
  9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  10. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Leszka Sukiennika, Waldemara Sulewskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *