Ogłoszenia 21.01.2018

Ogłoszenia 21.01.2018

3 Niedziela zwykła

 

1. Trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny przy ulicach: Sienkiewicza, Sobieskiego Zielony Rynek, Dworcowej, Kościuszki, Lecha, Zaułek, Stromej, św. Wawrzyńca, Rynek.  Początek kolędy o godz. 15.00 a w sobotę o 13.00. W zaznaczonych dniach także o 16.30 lub 16.00. Ankiety kolędowe można składać w kościele. 

3. Rodziny, które  nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie i te, które przez przypadek opuściliśmy odwiedzimy 28 stycznia. Prosimy o zgłoszenie.

4. Punkt charytatywny czynny w czwartek, w godz. 10.30-11.30.

5. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona  Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę w łączności z Mszą św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

6. W sierpniu organizujemy wyjazd do Czech. Bliższe informacje na ulotkach.

7. Dzisiaj, w Kościele Garnizonowym, o godz. 15.30, będzie koncert kolędowy w wykonaniu Orkiestry Wojskowej, Zapraszamy.

8. Dzisiaj przypada Dzień Babci, a jutro – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana.

9. Najbliższe katechezy dla narzeczonych będą w Parafii Bł. Bogumiła. Zapisy wyłącznie na stronie: narzeczeni.archidiecezja.pl. 

10. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd na 34. Światowe Dni Młodzieży w Panamie, które odbędą się w dniach 22-27 stycznia 2019 r. Bliższe informacje oraz zapisy u ks. Wojciecha Orzechowskiego

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1352 zł.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Czesława Śliwczyńskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *