Ogłoszenia 21.02.2021

Ogłoszenia 21.02.2021

1 Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątki w Farze dla dzieci o 17.00, dla młodzieży i dorosłych o 18.00; w kościele garnizonowym po Mszy Św. godz. o 17.00; Gorzkie Żale w niedziele w Farze o 17.45, w kościele garnizonowym o 16.15. Po nabożeństwie dodatkowa Msza Św.

2. Osoby dorosłe (które już zakończyły edukację na poziomie szkoły ponadpodstawowej), a które chcą się przygotować do przyjęcia sakramentu bierzmowania, proszone są o spotkanie dzisiaj w Katedrze Gnieźnieńskiej po Mszy o godz. 18.00. 

3. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

4. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

5. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. W tym tygodniu będziemy transmitowali Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale we Farze.

6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne, na daninę diecezjalną oraz ofiary kolędowe. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 2176 zł. (fara-1526 i garnizon – 650)

7. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Norberta Górnego, Ryszarda Frydrychowskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *