Ogłoszenia 22.01.2023

Ogłoszenia 22.01.2023

III Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego a w środę kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. Zakończyła się wizyta duszpasterska czyli kolęda. Dziękujemy za miłe przyjęcie i za ofiary, które przeznaczymy na bieżące funkcjonowanie parafii oraz cele inwestycyjne. Od poniedziałku będzie Msza Św. o godz. 17.00 w kościele garnizonowym.
 3. Zbliża się dzień Nawiedzenia naszej parafii w kopii cudownego obrazu MB Częstochowskiej (14/15.02.2023). Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby pomóc przy przygotowaniu tego wydarzenia (pomoc w dekoracji, niesienie obrazu itp.). W Biurze Parafialnym można zakupić elementy dekoracji. Prosimy o zabranie planu rekolekcji i dnia Nawiedzenia.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00. W piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
 5. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 6. Ruch Światło-Życie AG serdecznie zaprasza na oazę ewangelizacji. Zaproszenie skierowane jest dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Organizatorzy zapewniają dużo zabawy, naukę śpiewania, formację duchową oraz czas na modlitwę i poznawanie Boga we wspólnocie. Szczegóły i zapisy na stronie oaza.pl oraz na facebooku Ruch Światło-Życie Archidiecezji Gnieźnieńskiej  
  Termin: 1-4 lutego 2023 r.
  Miejsce: Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne w Powidzu, Koszt: 300 zł
 7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 9. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Martę Walisiak, Pawła Igrasa zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *