Ogłoszenia – 22.04.2018

Ogłoszenia – 22.04.2018

IV Niedziela Wielkanocna

 

1. Dzisiejszą, IV Niedzielą Wielkanocną – tzw. niedzielą „Dobrego Pasterza” rozpoczyna się 55. Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. W ciągu całego tygodnia będą odbywały się nabożeństwa powołaniowe w różnych miejscach. Bliższe informacje na plakacie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na PWSD.

2. Dzisiaj, o godz. 12.30   ks. bp Krzysztof Wętkowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej Parafii.

3. Ogólnopolskie uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha będą obchodzone w przyszłą sobotę i niedzielę 28-29.04. Szczegółowy program uroczystości znajduje się na plakatach w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy do licznego udziału w odpuście. Z racji głównej Mszy św. odpustowej nie będzie w przyszłą niedzielę w Farze Mszy św. o godz. 10.00 i 11.15 a w kościele garnizonowym o godz. 11.15. 

4. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców: poniedziałek, 23 kwietnia, godz.19.00-dzieci ze SP5; wtorek, 24 kwietnia, godz. 19.00 – pozostałe dzieci. 

5. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św., na Słomiance, będzie Spotkanie ze Słowem Bożym. Zapraszamy.

6. Zapraszamy młodzież do udziału w pielgrzymce do Budziejewka i Lednicy, w piątek 27 kwietnia, od godz. 15.00, jako przygotowanie do uroczystości odpustowych ku czci Św. Wojciecha. Bliższe informacje i zapisy u ks. Dominika i poprzez formularz internetowy. W sobotę możliwość uczestnictwa w Jutrzni i warsztatach. 

7. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

8. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. 

Zmarłego w ubiegłym tygodniu: śp. Krzysztofa Skotarczaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *