Ogłoszenia 22.09.2019

Ogłoszenia 22.09.2019

25 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj na Mszę Św. o godz. 18.30, zapraszamy rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania. Po Mszy Św. będzie krótkie spotkanie.

2. W poniedziałek, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie ze Słowem Bożym.

3. W piątek przypada święto św. Wincentego a Paulo, współzałożyciela Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia. Z tej okazji składamy naszym Siostrom serdeczne życzenia i dziękujemy za ich pomoc i zaangażowanie w życie naszej parafii.  W niedzielę, o godz.15.00 u Sióstr będzie Msza św. w intencji ubogich i wszystkich dzieł miłosierdzia, a po niej spotkanie.

4. W sobotę, po wieczornej Mszy Św. spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy nowych kandydatów.

5. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. Różaniec w czwartek, o godz. 18.00.

6. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

7. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św. we Farze.

8. Ks. Krucki z Parafii Św. Wawrzyńca organizuje w dniu 12.10.2019 wyjazd do Rogalina, Kórnika i Lądu. Bliższe informacje w Parafii Św. Wawrzyńca.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Jana Kurowskiego, Łucję Piątek, Ryszarda Urbańskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *