Ogłoszenia 22.12.2019

Ogłoszenia 22.12.2019

IV Niedziela Adwentu

1. W poniedziałek Msze Św. będą o godz. 7.00 i 18.00 (roraty dla dzieci).

2. We wtorek wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. w Farze o godz. 7.00. Pasterka w Farze o północy. Zapraszamy na 23.30 na wspólny śpiew kolęd. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego zachęcamy do zachowania polskich tradycji, abyśmy z tym większą radością w sercu mogli zasiąść do wieczornej wieczerzy. Niech ona również tradycyjnie będzie złożona z postnych potraw.

3. W Uroczystość Bożego Narodzenia pierwsza Msza św. we Farze o godz. 9.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Pozostałe Msze jak w niedzielę. W czwartek, w II dzień Świąt, Msze św. według porządku niedzielnego. 

4. Serdecznie zapraszamy na świąteczny koncert kolęd, połączony ze wspólnym śpiewaniem, który odbędzie się w Farze w czwartek 26.12 o godz. 16.00. Wystąpi Chór św. Ojca Pio i Szpaki.

5. W piątek, o godz. 17.00, będzie jubileuszowy koncert zespołu Sacrum.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Pragniemy podczas każdej Mszy Św. odnowić przyrzeczenia małżeńskie. Zapraszamy więc małżonków do udziału w tej samej Eucharystii i zajęcie miejsc obok siebie.

7. Poświęcone opłatki można jeszcze odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym.

8. Są wyłożone kartki z życzeniami i planem kolędy.

9. Punkt charytatywny wydający odzież będzie nieczynny do końca roku. Biuro Parafialne będzie nieczynne w Wigilię.

10. W sobotę, 28 grudnia, obchody 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 12.00 w kościele pw. Św. Piotra i Pawła.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i daninę. Dzisiaj jeszcze można składać do skarbonki ofiary na bożonarodzeniową dekorację naszego kościoła. 

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *