Ogłoszenia 23.01.2022

Ogłoszenia 23.01.2022

III Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
 2. Zakończyły się  Msze Św. kolędowe w intencji naszych parafian. Dziękujemy tym wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i uczestniczyli w modlitwie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 4. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 5. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 6. W 2022 r. Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej planuje wydać pamiątkową publikację dotyczącą historii, kultury i tradycji pielgrzymowania tworząc jednocześnie zbiór 40 lat wspomnień istnienia grup kolorowych. Poszukujemy zdjęć, wpisów z gazet, kronik parafialnych i rodzinnych albumów, w których znajdziemy materiały o pielgrzymowaniu w naszej Archidiecezji.
  Chcemy w publikacji umieścić również wspomnienia, historie powołań, miłości, które zrodziły się na pątniczym szlaku.
  Wszystkich, którzy posiadają takie materiały, chcą i mogą nam pomóc prosimy o kontakt do 7 lutego br. z Weroniką Sawą tel. 605 540 087 lub ks. Wojciechem Orzechowskim tel. 785 210 257.
 7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (nowa cena-7 zł.)
 9. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *