Ogłoszenia 23.05.2020

Ogłoszenia 23.05.2020

Wniebowstąpienie

 

1. W dniu dzisiejszym przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wraz z Maryją oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego w dzień Zielonych Świąt odmawiając Nowennę do Ducha Świętego.

2. Przypominamy o udzielonej przez ks. Prymasa dyspensie wszystkim wiernym archidiecezji gnieźnieńskiej od uczestnictwa w Mszach Świętych niedzielnych i świątecznych. Według nowych  we farze może modlić się jednocześnie 26 osób a w kościele garnizonowym 62 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani do zakrycia ust i nosa. Transmitujemy na fb Msze Św. w sobotę o 18.30 i w niedzielę o 12.30.

3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w Farze od poniedziałku do piątku o godz. 20.30 (transmisja na parafialnym fb) a w sobotę i niedzielę  po Mszy św. wieczornej. W kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku  po Mszy Św. o godz. 17.00.

4. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

5. Biuro Parafialne będzie czynne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 9.00-10.30.  

6. Msze Św. w kościele garnizonowym od lipca będą od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 9.00, 10.15 i 11.30.

7. Przypominamy, że okres komunii wielkanocnej kończy się 7 czerwca.

8. W poniedziałek, o godz. 18.30 będzie Msza Św. w 72 rocznicę śmierci płk. Witolda Pileckiego. Zapraszamy.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. 

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *