Ogłoszenia 23.06.2019

Ogłoszenia 23.06.2019

12 Niedziela zwykła

1. Dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom i wychowawcom  życzymy radosnych i szczęśliwych wakacji. Niech będą one czasem duchowej odnowy, doświadczenia Boga przez piękno stworzonego świata, czasem, w którym nie zapomnimy o modlitwie i niedzielnej Mszy św., gdziekolwiek będziemy przebywać.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości – odpustową i Bożego Ciała.  Dziękujemy za pomoc przy budowie naszego ołtarza, który znajdował się przy kościele garnizonowym (ks. Dominikowi, Michałowi, Jackowi, Patrykowi i Olafowi) i za śpiew Chórowi św. O. Pio. Bóg zapłać!

3. Dziś po każdej Mszy Św. zostaną odśpiewane suplikacje, jako ekspiacja za świętokradztwa i profanacje.

4. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach św. o godz. 18.30.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wieczorna z procesją o godz. 18.30. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post.

6. W sobotę  29.06 Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 w Farze. 

7. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze codziennie po wieczornej Mszy i w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00.

8. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św.

9. Biuro Radia Maryja organizuje w dniach 13-14 lipca pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy w Biurze Parafialnym.

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.  

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.  W mijającym tygodniu został przeprowadzony remont dachu Domu Parafialnego na Słomiance (7500 zł.).

Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Zofię Nowakowską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *