Ogłoszenia – 23.09.2018

Ogłoszenia – 23.09.2018

25 Niedziela zwykła

 

1. W poniedziałek, o godz. 19.15, na Słomiance  spotkanie ze Słowem Bożym. Zapraszamy po wakacyjnej przerwie.

2. W czwartek przypada święto św. Wincentego a Paulo, współzałożyciela Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia. Z tej okazji składamy naszym Siostrom serdeczne życzenia i dziękujemy za ich pomoc i zaangażowanie w życie naszej parafii.  W niedzielę, o godz.15.00 we Farze będzie dodatkowa Msza św. w intencji ubogich i wszystkich dzieł miłosierdzia, a po niej spotkanie w sali na Słomiance.

3. Uczniów klas VII prosimy o pobranie i złożenie formularzy zgłoszeniowych do bierzmowania do końca września.

4. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.

5. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

6. Jest księga intencji na 2019 rok. Od stycznia Msze Św. we Farze w niedziele będą o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.30. 

7. W sobotę, 29 września, we Wrześni, odbędzie się Spotkanie Młodych z okazji święta św. Stanisława Kostki, Bliższe informacje i zapisy u ks. Dominika

8. Caritas AG zaprasza osoby o niskich dochodach do udziału w programie Tanie leki, polegającym na przyjęciu karty uprawniającej do zakupu leków z 20% zniżką. Karty można otrzymać w Biurze Parafialnym.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na cmentarzu zostały wkopane tabliczki z oznaczeniem sektorów. Jest to dar panów: Bogdana i Dariusza Napierałów. Dziękujemy. Zakończył się I etap remontu organów (kontuar, abstrakty z połączeniami, nowy silnik).  Koszt to 37500 zł. Dziękujemy anonimowemu ofiarodawcy. Potrzebujemy jednak jeszcze 27000 zł. Zachęcamy do ofiarności na ten cel. Niestety musimy na tym etapie remontu poprzestać ze względu na brak funduszy.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Andrzeja Purola, Zofię Chmielewską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *