Ogłoszenia 24.09.2023

Ogłoszenia 24.09.2023

XXV Niedziela Zwykła

 1. W środę przypada święto św. Wincentego a Paulo, współzałożyciela Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia. Z tej okazji składamy naszym Siostrom serdeczne życzenia i dziękujemy za ich pomoc i zaangażowanie w życie naszej parafii.
 2. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy Św. o godz. 11.00, zostaną poświęcone różańce dla dzieci pierwszokomunijnych.
 3. Październikowe spotkanie członków Żywego Różańca będzie w niedzielę 22 października, o godz. 15.30, w Sali na Słomiance.
 4. Rozpoczyna się dwuletnie przygotowanie do bierzmowania. Uczniowie ósmych klas proszeni są o pobranie formularza zgłoszeniowego i złożenie go do dzisiaj.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 6. Jest dostępna księga intencji na 2024
 7. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 8. Spotkania Małżeńskie organizują weekend dla wszystkich małżeństw i par, które żyją razem od wielu lat i nie mają przeciwwskazań do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego.  To wyjątkowy weekendowy warsztat doskonalący dialog małżeński. Odbędzie się 13-15 października w Gnieźnie. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl  w zakładce terminy i ośrodek Gnieźnieński.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (z modlitewnikiem)
 11. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *