Ogłoszenia 25.06.2023

Ogłoszenia 25.06.2023

XII Niedziela Zwykła

 1. Mateusz Stróżewski, z dniem 1 lipca, został mianowany wikariuszem w parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Zagórowie. Ks. Mateuszowi dziękujemy za posługę w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy.
 2. Dzisiaj, o godz. 15.00, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie z członkami Żywego Różańca.
 3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej  Mszy Św. i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00.
 4. W czwartek, 29.06 Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 w Farze.
 5. W czasie wakacji nie będzie odwiedzin chorych w I soboty miesiąca.
 6. W sobotę, po Mszy Św. porannej do 12.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się różańcem. Jest to modlitwa wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepakulanemu Sercu Maryi. Zaproszenie do modlitwy skierowane jest przede wszystkim do kobiet.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 8. Rozpoczęła się rekrutacja do PWSD. Bliższe informacje u duszpasterzy. Trwa także rekrutacja do Prymasowskiego Studium Teologiczno-Pastoralnego przeznaczonego dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć wiedzę religijną i pogłębić wiarę. Informacje na plakacie.
 9. Punkt charytatywny w czasie wakacji będzie nieczynny.
 10. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w lipcu.
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 12. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 13. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Stanisławę Pućka, Roberta Tomczaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *