Ogłoszenia 26.09.2021

Ogłoszenia 26.09.2021

26 Niedziela Zwykła

 1. Jutro przypada święto św. Wincentego a Paulo, współzałożyciela Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia. Z tej okazji składamy naszym Siostrom serdeczne życzenia i dziękujemy za ich pomoc i zaangażowanie w życie naszej parafii.
 2. Rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w Farze w piątek i sobotę o godz. 18.00, w kościele garnizonowym w piątek o godz. 16.30. W sobotę we farze różaniec w intencji rodzin.
 3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź dla dzieci od godz. 17.30.
 4. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 2 października, od godz. 9.00.
 5. Spotkanie Żywego Różańca będzie w niedzielę, 3 października, po Mszy Św. o godz. 9.30.
 6. Zapraszamy kandydatów do LSO, także osoby dorosłe, które chciałyby czytać podczas liturgii.
 7. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornych Mszach Św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 9. Punkt charytatywny będzie czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 10. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 11. Zapraszamy mężczyzn do modlitwy różańcowej w sobotę, 2 października. Wydarzenie o nazwie Męskie serce rozpocznie się w kościele garnizonowym o godz. 19.30 (spowiedź, Msza Św., różaniec ulicami miasta, adoracja)
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy także za indywidualne wpłaty na renowacje ołtarza w Kaplicy Literackiej.
 13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem).
 15. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek na spotkanie nowej wspólnoty oazowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w 1 października o godz. 19:15 w Sali na Słomiance.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Janinę Lewandowską, Andrzeja Orłowskiego, Elżbietę Wyrębską zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *