Ogłoszenia 26.03.2017

Ogłoszenia 26.03.2017

Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu

 

1. W tym tygodniu będą odbywały się rekolekcje dla szkół: Gimnazjum nr 2 (kościół garnizonowy) i Szkoły Muzycznej (fara). Dzieci uczestniczą w rekolekcjach szkolnych tzn. organizowanych przez parafie, które opiekują się daną szkołą.

2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątki w Farze dla dzieci o 17.00, dla młodzieży i dorosłych o 18.00; w kościele garnizonowym o 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele w Farze o 16.00, w kościele garnizonowym o 17.15.

3. W odpowiedzi na nasilające się w świecie zło pragniemy odpowiedzieć wołaniem Niech nas ogarnie łaska Panie Twa i w każdy wielkopostny piątek, o godz. 20.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy z Chórem Św. O. Pio.

4. W sobotę, 1 kwietnia, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Nabożeństwo i całą liturgię będą przygotowywać małżeństwa. Zapraszamy

5. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 8 kwietnia, od godz. 9.00.

6. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 8.30 spotkanie członków Żywego Różańca.

7. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu (wyjątkowo od 12.15) zakończona  Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

8. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.

9. Informujemy o możliwości przekazania 1% naszego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego na Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Miłosierdzia. Potrzebne do tego dane znajdują się w gablocie ogłoszeń.

10. Zapraszamy na comiesięczne spotkania Panie naucz nas modlić się. Najbliższe odbędzie się dzisiaj w auli Centrum Edukacyjno-Formacyjnego ul. Seminaryjna 2 i poświęcone będzie ciszy w modlitwie. O godz. 16.00 Konferencja, o 17.00 Eucharystii, a o 18.00 Adoracja. Śpiewać będzie Schola ŚDM.

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

12. Prosimy o sprawdzanie poprawności intencji w gablocie.

13. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za ofiary na wpłaty na konto.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Zenona Tubackiego, Barbarę Krzymińską zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *