Ogłoszenia 27.12.2020

Ogłoszenia 27.12.2020

Niedziela Świętej Rodziny

 

1. W czwartek, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Będzie ono w Farze wyjątkowo o godz. 17.00. Po nabożeństwie Msza Św. o godz. 17.30.  W kościele garnizonowym nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 17.00. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać, nie zapominając, że Boże miłosierdzie potrafi wyprowadzić dobro również z tego, co samo w sobie dobre nie jest czy nie było. Zechciejmy zatem włączyć się w to dziękczynienie na koniec roku, aby z godnością i radością Dzieci Bożych rozpocząć nowy rok kalendarzowy.

2. W piątek pierwszy dzień nowego roku. Będzie to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. W Nowy Rok Msze św. wg porządku niedzielnego z wyjątkiem Eucharystii o godz. 7.30. 

3. W sobotę odwiedzimy chorych, którzy o to poproszą.

4. W sobotę, 2 stycznia, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy.

5. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie 19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w święta i niedziele o 12.30 i w sobotę o 18.30.

6. Zgodnie z zapowiedzią Ks. Prymasa w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. Będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic do udziału w Mszach Św. sprawowanych w ich intencjach. Plan został wywieszony. 

7. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. 

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Franciszka Paulusa, Marię Marciniak,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *